SPA, LIDOJUMS AR GAISA BALONU VAI BRAUCIENS AR FERRARI

Ik reizi saņemot ielūgumu uz kādiem svētkiem, aktualizējas jautājums par dāvanas iegādi. Dāvanu serviss klāstā var atrast jebko – dāvanas dāmām, kungiem, bērniem, ģimenēm un pāriem – atliek vien izvēlēties no plašā piedāvājuma. Dāvana sievietei var būt ļoti daudzpusīga. Dāvanu komplekti ir labs risinājums, jo šādā veidā dāvanas saņēmējs izvēlas sev tīkamu dāvanu kartes iztērēšanas veidu.

Universālas dāvanu kartes ir lieliska iespēja iepriecināt cilvēku jebkurā dzīves situācijā. Arī tad, ja nepieciešams izdomāt, ko dāvināt vīrietim, vajadzīga dāvana pārim vai vienkārši vēlaties iepriecināt sev tuvos.

Uzzināt vairāk – https://www.davanuserviss.lv/ziemassvetku-davanas/virietim/!

BRAUCIENS AR SUPERAUTO UN LIDOJUMS MĀKOŅOS – LABĀKĀS DĀVANAS VIENUVIET

Brauciens ar superauto ir viena no populārākajām dāvanām. Mūsdienās ar jēdzienu “superauto” saista Ferrari un Lamborghini markas automašīnas. Dāvanas saņēmējam tiek dota iespēja izbaudīt braucienu ar šiem auto sēžot pasažieru sēdeklī izbraukt trases apli. Par nedaudz augstāku cenu ir iespējams iegādāties dāvanu karti, kas sniedz iespēju par sēdēt pie superauto stūres! Šāda iespēja ir jebkura auto entuziasta sapņa piepildījums. Būsiet pārsteigti par to, cik daudz daiļā dzimuma pārstāves priecājas saņemt šāda tipa dāvanas! Idejas dāvanām netrūkst. Vēl lielisks veids kā pārsteigt azartisku personu, ir lidojums ar gaisa balonu! Lidojums gaisa balonā virs Latvijas skaistākajām pilsētām ir lieliska dāvana gan pāriem, gan vienai personai. Fantastiski skaists lidojums un skaisti Latvijas ainavu skati no putna lidojuma – vienreizēji! Lidojumus iespējams veikt gan Latvijā, gan arī Lietuvā.

DĀŽADAS DĀVANU KARTES KATRIEM DZĪVES SVĒTKIEM

Ir maldīgi uzskatīt, ka dāvanu kartes ir bezpersoniskākais un bēdīgākais variants ko dāvināt kādam svētkos. Gluži pretēji – dāvanu kartes ir labākais risinājums, jo šādā veidā dāvanas saņēmējs var iegādāties tieši tādu preci vai pakalpojumu, ko vēlas jau sen. Dāvanu karte dāvā iespēju iegādāties nepieciešamo un sen kāroto un noteikti būs vērtīgāka arī par dažādiem sadzīviskiem niekiem, kas plauktā krās putekļus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *