Saulesbrilles bērniem, sievietēm vai vīriešiem – pamata lietas, meklējot brilles

Pats galvenais noteikums, pērkot optiskās vai polarizētas saulesbrilles, jau ir atcerēties, kad tās ir ne vien modes atribūts, bet, protams, arī obligāta acs aizsardzība pret jebkāda veida UV starojumu. To pašu varētu attiecināt uz vienkāršajām brillēm, kas pilda redzes korekcijas funkciju, taču paši briļļu ietvari ir vairāk kā stila izpausme. Mūsdienu optika nodrošina milzīgu dažādību, kurā būtu gan zīmolu briļļu ietvari, gan nezināmi briļļu ietvari un arī saulesbrilles. Taču pastāv pāris lietas, kas tieši jāzina, cenšoties stilu un priekšrocības savienot kopā vienā aksesuārā. Šīs nianses ir jāievēro, kad tiks iegādāti briļļu ietvari internetā, neredzot tos klātienē.

Koriģējošo briļļu, kā arī saulesbriļļu atlases nosacījumi

Briļļu ietvari, kas izceļ Jūsu personību? Ja tiks iegādāti briļļu ietvari internetā, ir labi, kad ir kritēriji pēc kuriem orientēties. Darot izvēli, uzsvars jāliek tieši uz sekojošām lietām:

1. Nosakiet Jūsu robežas, šeit runa iet par seju. Briļļu rāmji nedrīkst pārsniegt sejas robežas, brilles vai saulesbrilles nevar pārsniegt vaigu kaulus. Kad tiek uzvilktas brilles vai saulesbrilles, to deguna ķepiņām jābūt paralēlām viena otrai. Gadījumā ja tās pietuvojas viena otrai, tādā gadījumā tās spiedīs degunu, taču, kad tās tālu viena no otras, brilles var krist nost.
2. Liels nenozīmē labāks. Pirmām kārtām, rāmis nedrīkst būt pārāk augsts. Protams labi, ja tā augšējā mala atrodas vienu līdz divus ml zemāk par uzaci. Izņēmums būtu kaķa acs briļļu ietvari. Slikti, kad briļļu rāmji būs tik lieli, ka Jūsu uzacis var redzēt caur brillēm. Otrkārt, brilles vai arī saulesbrilles nedrīkst būt pārāk lielas. Pamēģiniet uzzīmēt 2 līnijas – horizontālas. Viena līnija tiek zīmēta gar uzacīm, otra gar deguna galu. Pamēģiniet uzvilkt brilles un esiet droši par to, ka viņas neaizņem vairāk kā divas trešās no vietas starp šīm divām līnijām.
3. Briļļu tiltiņš uz deguna vai deguns uz tilta? Briļļu tiltiņš ir tas stienis – savienojums, kurš vieno abas rāmja puses. Un tāda lieta jau var izcelt sejas vaibstus, tieši tāpat kā kosmētika. Augsta tipa tilts padara degunu garāku, turpretim zems tiltiņš, to saīsina.

Ir zīmolu briļļu ietvari, kuriem ir dublts tiltiņš. Šādai lietai nav tehniska pielietojuma: patiesībā tā ir tikai vēl viena stila detaļa. Gadījumā ja gribat pievērst uzmanību savam degunam pie tam padarīt to redzamāku, tad minētais veids der, ja nē, vislabāk izvairīties no tāda varianta.

Mūsdienīgs optikas veikals – izvēlēšanās kritēriji

Jums nepieciešama optika Ogrē, Bauskā, Madonā, Jēkabpilī vai varbūt citur, taču neziniet tieši ar ko sākt atrašanu. Pirmā pamata lieta jau ir piedāvājuma izskatīšana. Vērtīgs optikas veikals var piedāvāt salīdzinoši plašu izvēli, parasti jau ir ne vien redzi koriģējošās brilles, bet pat slavenu zīmolu briļļu ietvari, un polarizētās vai arī optiskās saulesbrilles, kā arī vēl bērnu saulesbrilles. Uzmanīgi aplūkojiet klientu atsauksmes, jo daudziem citiem klientiem jau ir bijusi pieredze un tie atspoguļo savu skatījumu uz optikas salonu. Gadījumā, ja Jums jau būs iepaticies, kāds veikals galvaspilsētā, apskatiet varbūt tam jau pastāv, piem., optikas veikali Liepājā vai Jelgavā. Lieli un pārbaudīti saloni parasti strādā vairāku salonu tīklā. Un internet veikals, tā kā šodienas virtuālajā vidē klients ir pieradis pie tā, ka ka var būt pasūtīti briļļu ietvari internetā, kur jau darbojas četrpadsmit dienu atgriešanas iespēja.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *