Rekomendācijas remonta sākumā – dažādu apdares materiālu atlase

Uzsākot remontu, iesācējiem ir grūti izplānot, kā tad izvēlētie apdares materiāli izskatīsies dzīvē: sienu krāsa var būt tumšāka, kā izskatījās uz piemēra veikalā, vai gaišais ziedu ornaments uz sienas flīzēm var likties par uzbāzīgu, kad tad tiek ieklāta visa siena. Taču, ko pasākt, ja vajadzīga pavisam jauna santehnika? Vispār nav īsti saprotams. Protams, vislabāk jau ir griezties tieši pie profesionāļiem, kuri spēs izlīdzēt kā plānot dizainu, gan piemeklēt piemērotākos materiālus apdarei(izvēlies te – vannas istabas flīzes). Jau par to, kāds tieši apdares materiālu un interjera veikals varēs palīdzēt un kādā veidā sākt savu remontu, noskaidrot vairāk varēsiet tālāk rakstā.

Ko izvēlēties kā tieši materiālus apdarei?

Jums sākas remonts mājoklī. Apdomājiet sienu apdari. Tirgū ir tapetes no flizelīna, kuras ir viegli kopjamas un ir viegli klājams materiāls. Nenoliedzami, ir un būs papīra tapetes, kur ir iespēja atlasīt salīdzinoši izturīgus modeļus. Tapetes no papīra piemērota opcija ir bērnistabā, tās būs dabiskas un bez kaitīgiem piemaisījumiem. Flīzes ir laba opcija sienu apdarē, kā piemēram, vannas istabā un arī virtuves sienām. Grīdas segumu būtu nepieciešams saskaņot ar sienām, vai arī izvēlēties neitrālas krāsas. Piemēram, bieža izvēle ir parkets vai lamināts. Taču, tā kā parketa dēļi tomēr ir dārgs prieks, tā kā sastāv no dabiska koka, tad lamināts būtu ideāla opcija, kad gribēsiet ietaupīt, taču vēlaties radīt dabiska koka izskatu. Vēl grīdas apdarei labi noderēs linolejs, kas mūsdienās ir spēcīgs un daudzpusīgs dizainu izvēlē. Tad, kad būs meklēta santehnika, der vērst pastiprinātu uzmanību jaunajām tehnoloģijām – ūdens maisītājiem, kas ietaupa ūdeni, podiem bez apmalēm, kas tad jau ir higiēniski un arī daudz mazāk var sakrāties baktērijas. Mūsdienās jo funkcionālāk pieķerties klāt remontdarbiem, jo būs labāk.

Rīgas pilsētas veikali – kur doties jau pēc materiāliem?

Kā izvēlēties būvmateriālu veikalu? Svarīgi kritēriji ir un būs bagātīgs produktu piedāvājums un kvalitātes garantija uz produkciju. Bez šaubām, ne mazāk būtiska lieta būs arī cena, taču nedzenieties pēc lētākā, tā kā tieši kvalitāte materiāliem priekš apdares jau ir vissvarīgākā. Piemēram, kvalitatīvs interjera veikals piedāvā cilvēkiem dažādu cenu kategoriju preces, turklāt šādos veikalos pazīstamiem ražotājiem būs kā ekskluzīvi risinājumi, gan pieejamākas preču kategorijas. Vienmēr uzdodiet jautājumus! Tā kā arī plaši pazīstami ražotāji izlaiž lētākus apdares materiālus, kas pēc kvalitātes neatpaliek. Būtisks moments arī ir preču piegāde, vai veikals piedāvā piegādi. Tā kā aizdomāties par to, kādā veidā atvest lamināta dēļus personīgajā mašīnā, nebūs tā patīkamākā nodarbe. Obligāts kritērijs būtu kvalificēts darbinieks, kurš spēs dot konsultāciju kā materiālu izvēlē, gan arī piedāvās idejas interjera plānošanā, gan izskaidros visas nianses saistībā ar preci. Nenoliedzami, būtiski jau ir apskatīt materiālus un arī pataustīt, tāpēc kvalitatīvs interjera veikals piedāvā ne tikai materiālus apskatei, bet reizēm arī ir gatavi projekti, piemēram, jau gatavas istabas ar iekārtojumu, lai vieglāk apjaustu to, ko Jūs gribat. Visbeidzot – vienmēr lasiet klientu atsauksmes, tā kā tieši pircējs jau ir tas, kurš spēs izstāstīt visu par preču pārdevēju un arī pakalpojumu sniedzēju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *