Nepieciešamas skrituļslidas? Jāmāk pieņemt pareizo lēmumu

Visiem ir zināmas skrituļslidas, kas jau ir tāds pats jauks un labs izklaides veids, kā velosipēds, vieritenis ka arī citi sporta inventāra veidi. Skrituļslidas ļauj pavadīt laiku esot vienatnē, vai arī ar draugiem vai ģimeni. Jūs varat braukt vieglā pastaigas tempā vai ātri un izveicīgi. Visbiežāk skrituļslidas sievietēm lieto, lai nomest dazus liekos kilogramus, ātri kaut kur aizbraukt vai tikai uzturēt jau iegūto fizisko formu. Pie tam internetā jau ir daudz video apmācību, kā efektīvi sportot lietojot skrituļslidas. Pieejamas un bērnu skrituļslidas, kuras lauj ātri iejusties aktīvajā kā arī interesantajā sporta ikdienā.

Skrituļslidas bērniem un arī pārējie to veidi

Kad esat nolēmuši pirkt skrituļslidas, vispirms jau ir jāuzzina, kā tās iedalās. Turklāt šajā gadījumā neiet runa vienīgi par to, ka tiek izdalītas skrituļslidas bērniem, sievietēm vai arī skrituļslidas vīriešiem. Pastāv, piemēram, skriešanas skrituļslidas, kuras domātas pieredzējušiem sportistiem, jo tās būs kārtīgi piemērotas ātrai braukšanai, sacensībām un citiem sporta veidiem. Labākās skrituļslidas iesācējiem ir skrituļslidas priekš fitnesa. Tās izvēlās pārsvarā iesācēji, tā kā tās ir ērtas un drošas izmantošanā, bet neērtas sporta veidiem, kur vajadzīgs ātrums. To var izskaidrot ar to, ka šeit ir 4 riteņi, kur lielums svārstās no 7.5-9 cm, turklāt šīs skrituļslidas ir mīkstas. Bērnu skrituļslidas savā pamatā ir tieši tas pats fitnesa inventārs, kas atšķiras tikai ar mazu riteņu diametru. Pastāv pat skrituļslidas ēkstremiem sporta veidiem, īpaši radītas priekš triku īstenošanas. Šeit vajadzīgas stingras un smagas skrituļslidas. Arī vizuāli tās ir ļoti masīvas, bet to galvenais mērķis ir saturēt kāju. Savukārt hokeja skrituļslidas vīriešiem, protams pastāv arī sievietēm, arī ir ļoti populāras, tādēļ ka hokejs ārpus ledus arī ir pieprasīts sports. Šeit zābaks ir tāds pats kā hokeja slidām, bet šeit pastāv laba ventilācija, pie tam zābakam purns tiek pasargāts.

Skrituļslidas cena vai arī kvalitāte – kas ir tas, uz ko jāskatās veicot izvēli

Tad, kad tiek apmeklēts skrituļslidu veikals, ir jāizprot uz ko konkrēti skatīties, kad tiek meklētas skrituļslidas. Galvenais, kas tad jāskatās, ka tieši tām nepieciešams labi aptvert Jūsu kāju. Jau var iegādāties mazliet lielāka izmēra skrituļslidas, taču ja atšķirība nav lielāka par puscentimetru. Šo variantu izvēlas, gadījumā ja būs pirktas bērnu skrituļslidas vai varbūt cilvēkiem ar tieksmi uz kāju pietūkumu. Ja 2 dažādi izmēri šķiet vienādi, jāizvēlās to, kas ir mazāks. Priekš tam, lai pārliecinātos, ka pats apavu izmērs tad ir pareizs, jāpastaigā vai jāmēģina pabraukt ar tām kādas 15-30 min. Tik ilgā laikā Jūs pēda aprod ar zābaku un var būt iespējams pareizi novērtēt, kā Jūtas kāja. Komforts būs galvenais kritērijs. Pirms pirkt skrituļslidas obligāti jāpārliecinās, ka Jums ir ērti. Jo pat mazs diskomforts mērījuma laikā vēlāk radīs Jums sāpes. Ja Jums ir neērti, izmēģiniet kāda cita izgatavotāja skrituļslidas, piemēram, rollerblade skrituļslidas. Dažādiem zīmoliem ir atšķirīga iekšzoles struktūra, un protams jau ir svarīgi atrast ērtāko no tiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *