Mūsdienīgas durvis – stils, kvalitāte un, protams, drošība

Kad tieši pienāk tas laiks izvēlēties jaunas durvis mājai vai arī dzīvoklim, mēs nonākam interesanta, taču vienlaicīgi arī grūta ceļa sākumā. Šodien, kad izvēle ir tik liela, ir grūti neapjukt piedāvājumā. Samērā svarīgi atzīmēt, ka durvis ir ne vien ieeja miteklī vai arī istabā, tās jau ir arī dizaina elements, kā arī vienlaicīgi drošības garants. Tādēļ ir svarīgi zināt, kam pievērst uzmanību un arī kā atrast labākās iekšdurvis vai ārdurvis, kuras atbilst tieši Jūsu vēlmēm. Šajā rakstā pētīsim galvenās detaļas, kuras var ietekmēt Jūsu izvēli, un sniegsim lietderīgus padomus, kā veiksmīgi izvēlēties pašas durvis un durvju furnitūru.

Durvju ražošanas materiāls – galvenie aspekti

Pirmkārt, ir jāizlemj, no kāda materiāla piemeklēt iekšdurvis un jau vēl svarīgāk ārdurvis. Ikvienam materiālam ir savi plusi un mīnusi, tādēļ ir vērts padomāt par to, kas tieši Jums vislabāk atbilstu.

– Durvis no koka – asociējas ar siltumu un mājīgumu. Tādas durvis piešķirs mājoklim siltumu un estētiski skaistu izskatu. Taču koks ir regulāri jākopj, lai varētu izvairīties no bojājumiem, kā arī krāsas izbalēšanas. Īpaši to var attiecināt uz ārdurvīm, jo visu laiku durvis tiek ietekmētas no ārējās vides faktoriem.
– Metāla durvis ir par drošību un izturību. Metāla durvis aizsargā pret ielaušanos un laikapstākļiem. Taču tās var šķist aukstas, turklāt tādas durvis labi jākopj, lai novērstu koroziju. Visbiežāk no metāla tiek izvēlētas tieši ārdurvis mājām un dzīvokļiem.
– PVC durvis – šīs durvis ir vieglas un tās ir viegli kopt. Turklāt tās būs izturīgas pret mitrumu un laikapstākļiem, bet PVC durvis ārēji izskatās diezgan vienkāršas salīdzinājumā ar cita veida materiāliem. Tādēļ bieži vien tās apvieno ar stiklu, kas padara vizuālo izskatu vieglāku.
– Durvis no stikla – visbiežāk stikla iekšdurvis ir stilīgs un moderns variants. Taču tās var viegli sasist un tās ir regulāri jākopj.

Piemērotākā durvju furnitūra Jūsu mājai

Durvju furnitūra jau ir ne tikai praktiska, bet vienlaicīgi arī stila detaļa, tādēļ, izvēloties durvju furnitūru, ir tiešām nozīmīgi ievērot vairākus faktorus. Bez šaubām durvju furnitūra galvenokārt tiek domāta praktiskiem mērķiem. Pirms veikt izvēli, Jums jāizprot, kāda veida durvīm tā būs domāta – ārdurvīm vai iekšdurvīm. Gadījumā ja vēlaties, lai Jūsu durvis veras vaļā un aizveras klusi, vērsiet uzmanību eņģēm.

Protams, ne mazāk svarīgs elements ir slēdzene, tā kā drošība ir viens no svarīgākajiem aspektiem, kas tiek skatīti, izvēloties durvju furnitūru. Modernās drošības tehnoloģijas, kā piemēram, digitālās slēdzenes, var nodrošināt lielāku drošības pakāpi. Protams, durvju furnitūra ir ne tikai funkcionāls elements, bet tā arī uzlabo telpas vizuālo izskatu. Pirms izvēlēties, apsveriet, kāda būs furnitūras stilistika un vai tā atbildīs Jūsu interjeram.

Jums tagad ir zināms, kādi tad ir durvju materiāli un arī kādu furnitūru var atrast, bet vienalga ir grūti izvēlēties? Obligāti prasiet padomu speciālistiem! Tikai profesionālis, uzklausot Jūs, varēs ieteikt to variantu, kas noderēs Jums. Nav būtiski vai tiek izvēlētas ārdurvis vai iekšdurvis, laba un pārbaudīta durvju pārdošanas vieta ir Jūsu mērķis. Apskatiet atsauksmes un dodaties pie labākā durvju pārdevēja, kur tad Jums spēs nodrošināt arī durvju uzstādīšanu. Durvis būs ilglaicīgs un labs pirkums, ja tās uzstādīs profesionāls meistars. Izvēli veiciet pārdomāti un tad durvis varēs Jūs priecēt ilgus gadus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *