KUR ATRAST PIE MUMS RAŽOTUS AKTUĀLUS DĪVĀNUS?

Ir grūti iedomāties alternatīvu dīvānam, kas mūsdienās katrā viesistabā atrodas goda vietā. Laiks, kad bija iespējams iegādāties tikai viena veida dīvānus vai tahtas ir pagājis. Lētāki, dārgāki, lielāki un mazāki – dīvāna izvēli nosaka dažādi faktori un, ņemot vērā to, ka tā ir prece, kas tiek iegādāta ilgtermiņa lietošanai, jāņem vērā visi par un pret un pārējo mājinieku vēlmes, jo to izmantos visi. Dīvānus ir iespējams iegādāties jau izgatavotus un pasūtīt atsevišķi, ja ir kādas īpaša vēlmes vai arī, ja mēbele tiek ražota tikai pēc pieprasījuma.

Latvijā pēdējos gados ir kļuvuši populāri Baltkrievijā ražoti dīvāni, taču, daudzi nemaz nezinās, ka te pat pie mums tiek ražotas fantastiskas mēbeles, dīvānus ieskaitot.

KĀDAS FUNKCIJAS IR PIEPRASĪTAS DĪVĀNU PIRCĒJU VIDŪ?
Kā saprast, kurš dīvāns būs tas, kas dosies uz mājām? Lai neapjuktu plašajā klāstā, ir jāsaprot, kas ir tas, ko vēlamies no mēbeles sagaidīt. Piemēram, dīvāna forma. Cik cilvēku uz tā sēdēs ikdienā? Vai tas būs dīvānu komplekts? Vai tam ir nepieciešama veļas kaste un vai tam ir jābūt izlaižam? Kā jau var noprast, šeit pirms dīvāna izvēles ir daudz jautājumu uz kuriem nepieciešams rast atbildi. Tātad, skatoties uz dīvānu piedāvājumu jāsaprot sekojošais – cik daudz cilvēku uz tā sēdēs, kādas formas dīvāns būs vispiemērotākais un vai tam ir jābūt izlaižam, lai pārvērstu par guļamo platību.

STILĪGI U VEIDA DĪVĀNI LIELAI ĢIMENEI.
Atverami, izlaižami un ar veļas kasti ir tie dīvāni, kas pašlaik ir pieejami iegādei. Šādas tehniskās iespējas ir pieejamas arī stūra dīvāniem, kas ir paredzēti gan lielākām, gan mazākām ģimenēm un sēdētāju skaitam. Pēdējos gados īpaši populāri ir kļuvuši U veida dīvāni, kas ir ļoti ērti un plaši, tajos var netraucēti atpūsties visi. Arī moduļu dīvāni ir populāra klientu izvēle, jo tos ir viegli pielāgot gan telpām, gan citām vajadzībām. Latvijā ražoti dīvāni nav tikai tukšs reklāmas sauklis, jo visas mēbeļu detaļas un to salikšana, tiešām notiek pie mums. Latvijā ražotu preču iegāde ir labākais veids kā atbalstīt vietējos ražotājus jebkurā sfērā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *