Klīnika ar daudzveidīgu pakalpojumu klāstu – atbalsts rūpēs par veselību

Veselība ir teicamas dzīves kvalitātes pamatā. Līdz ar to ir ļoti svarīgi sekot līdzi savai veselībai, ieklausīties speciālistu padomos un sekot līdzi pašsajūtas izmaiņām. Būtiska nozīme te ir ari izvēlētajam medicīnas personālam – ārstiem un citiem speciālistiem. Būtiski, lai tie būtu kompetenti un profesionāli.

Laba klīnika – daudzveidīgs speciālistu un izmeklējumu piedāvājums

Vizītes pie dažādiem speciālistiem, dažādas ārstniecības metodes, labvēlīga attieksme, operatīvas konsultāciju un izmeklējumu iespējas, ērta piekļūšana, atbalsts jaunajām un topošajām māmiņām – tie ir tikai daži no iemesliem, kādēļ jāapmeklē plaši novērtēta ārstu prakse.

Pakalpojumu klāsts

Iestādes sniedz daudzveidīgu pakalpojumu klāstu. Aplūkojiet iespējas un izvēlieties sev nepieciešamo konsultāciju vai izmeklējumu!

Ginekologs un bērnu ginekologs

Ārstu praksēs pieejamas ginekologa konsultācijas. Labs ginekologs pieņem mūsdienīgi aprīkotā kabinetā, kur pieejams arī USG aparāts. Ja nepieciešams, ginekologs sadarbojas arī ar citiem speciālistiem. Klīnikās pieejams arī bērnu ginekologs, piedāvājumā arī grūtnieču aprūpe.

Ultrasonogrāfijas sniegtās iespējas

Ārstu praksēs pieejama arī ultrasonogrāfija (USG).

Pacientiem pieejama ultrasonogrāfija vēdera dobumam, ultrasonogrāfija vairogdziedzerim, ultrasonogrāfija krūtīm, kā arī cita veida USG. Ja ultrasonogrāfijas brīdī atklātas kādas pataloģijas, iespējams saņemt ārstu konsultācijas.

Rūpes par bērnu veselību

Klīnikās pieņem arī pediatrs – bērnu ārsts. Pārbaudiet, vai katram pacientam tiek veltīts pietiekami daudz laika, iespējams saņemt izsmeļošu konsultāciju, kā arī tiek nodrošināta pilnvērtīga medicīniskā apskate. Vai vajadzības gadījumā tiek nozīmēti citi izmeklējumi?

Kas ir doplerogrāfija?

Doplerogrāfija ir efektīva, droša izmeklēšanas metode, kas neprasa īpašu sagatavošanos. Tā tiek rekomendēta biežu galvassāpju un galvas reiboņu gadījumā, paaugstināta holesterīna gadījumā, ja ir mazkustīgs dzīvesveids, kā arī vairāku citu simptomu gadījumā. Jautājiet padomu ārstam par šīs metodes vajadzību! Pacientiem tiek nodrošināta galvas doplerogrāfija, kakla doplerogrāfija , kā arī asinsvadu doplerogrāfija.

Vizīte pie gastroenterologa

Ārstu praksēs pacientus pieņem arī gastroenterologs. Šī speciālista darbības joma ir diezgan plaša, jo tā attiecas uz visu kuņģa – zarnu traktu – barības vadu, aizkuņģa dziedzeri, aknām, žultsceļiem.

Urologs

Pieredzējis urologs sniedz konsultācijas gan vīriešiem, gan sievietēm. Vairāk informācijas par to, kādās situācijās nepieciešama urologa konsultācija, atradīsiet klīniku mājas lapās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *