Kas tieši ir jādara, kad ir salūzusi slēdzene mājas ārdurvīm?

Vai, piemēram, pēc pilnas smagas dienas nevarat tikt ārā vai nokļūt mājoklī? Vai slēdzene ir salūzusi, vai mehānisms būs iestrēdzis, vai pati atslēga nolūza un palika slēdzenes iekšā? Vairumā gadījumu pirmā ideja ir piezvanīt apsaimniekotajām vai pašam censties atvērt ārdurvis. Taču durvju atvēršana saviem spēkiem var arī novest jau pie pašas durvju ailes bojājumiem un tad nepieciešamību steidzami mainīt viņas. Kaut gan mājoklis nebūtu vienīgais, kur var arī netikt iekšienē. Ko pasākt, kad auto atvēršana nebūs iespējama, bet atslēgas ir vai pašā auto, vai, piemēram, bagāžniekā? Kā atvērt auto durvis, kad durvju slēdzene būtu iesprūdusi? Šim te pastāv sos durvju atvēršana kā pie https://atslegumeistars.lv/, kas palīdz klientiem šādās sarežģītās situācijās.

Slēdzeņu atvēršana apgrūtināta – iespējamie iemesli

Durvju slēdzenes salūšanas cēloņi var būt diezgan dažādi. Dažreiz slēdzeņu atvēršana var neizdoties, tā kā korpuss ir saplaisājis, sviras nobloķēšanas mehānisms var saplīst. Tomēr visu jau var novērst, kā arī durvju remonts nebūs tā šausmīgākā lieta. Bet, kādi tieši iemesli var būt durvju slēdzenes salūšanai? Slēdzenes mēlīte neaizkrīt, ārdurvīm aizveroties. Iemesls varētu būt nepietiekams atveres kopējais diametrs. Šeit būs tieši cītīgi jāurbjas un tad jāpārvieto plāksnīte. Cēlonis varētu būt arī durvju vērtnes galā novietotais fiksators, vai arī tas, ka tieši šīs durvis, laikam ejot, mainīja savu slīpumu. Kā arī ilglaicīgas ​​lietošanas laikā pats mehānisms var arī vienkārši nolietoties. Slikta atslēgas pagriešana vai durvju slēdzenes iestrēgšana jau ir saistīta ar tās atsevišķu daļu kustību. Parasti vajadzīgs izņemt durvju slēdzeni, labi notīrīt visus tās elementus, detaļas ir jāieeļļo un jāuzstāda ierīci sākotnējā vietā. Durvju slēdzenes iesprūšana, diemžēl šajā variantā būs nepieciešams visu slēdzeņu serviss vai, piemēram, to maiņa.
Svarīgākais, kādēļ auto durvju atvēršana varētu būt problemātiska, būs saistīts gan ar auto drošības sistēmu vai centrālo atslēgu. Līdz kam varētu novest tas, ka tieši mašīna ļoti stipri bija aiztaisīta ciet vai arī ar tās parasto atslēgu notiek mehāniski bojājumi. Tomēr katrā situācijā, atbilstošākais risinājums tad šeit tomēr ir sos durvju atvēršana, kur tad speciālists atvērs mašīnu un tam netiks nodarīti bojājumi.

Nepieciešams speciālists? Slēdzeņu serviss tieši pie speciālistiem

Neviens no mums nemaz neiedomājas tieši par tāda veida lietu, kā atslēgu serviss. Tā kā ne katru dienu tieši durvju atvēršana var veicināt nepatikšanas, savukārt, ja slēdzeņu atvēršana paliek apgrūtinoša, ir jāsāk meklēt atbilstošs profesionālis. Uz ko vērst uzmanību, veicot izvēli? Izpētiet mājas lapu, šeit būtu jābūt minētai info tieši par to, kādi pakalpojumi ir nodrošināti, un arī mēģiniet atrast maksimāli daudzas atsauksmes. Tāda lieta palīdzēs radīt redzējumu tieši par šo uzņēmumu. Kāds tad pastāv servisa klāsts – durvju, seifu, auto atvēršana, kas tad vēl ir ietverts. Vai arī tiek veikts pats durvju remonts? Svarīgi ir un būs, protams, lai speciālisti zinātu savu darbu. Jo tad arī tas durvju remonts noteikti būs veikts kvalitatīvi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *