Kā labāk un arī kurā vietā pasūtīt apdares materiālus vislabākajam iznākumam?

Uzsākot remontu, iesācējiem ir smagi izplānot, kā tad izvēlētie materiāli izskatīsies: sienu krāsa var izrādīties tumšāka, kā bija uz piemēra veikalā, vai vieglais raksts uz flīzēm var likties uzbāzīgs, kad tad tika ieklāta visa siena. Taču, ko darīt, ja vajadzīga pavisam jauna santehnika? Vispār nav skaidrs. Protams, vislabāk jau ir griezties pie ekspertiem, kas spēs palīdzēt kā plānot interjeru, gan piemeklēt labākos apdares materiālus(skatīt te – vinila grīda). Jau par to, kāda tipa apdares materiālu un interjera veikals var sniegt palīdzību un kā uzsākt plānot remontu, noskaidrot vairāk varēsiet tālāk rakstā.

Vannas istaba vai bērnistaba – materiālu izraudzīšanās

Viens no labāk pazīstamākajiem apdares materiāliem jau ir dažāda veida flīzes. Tās varētu būt keramikas, mozaīkveida, stikla vai arī akmens. Nokrāsu dažādība arī Jūs spēs pārsteigt. Dažādības dēļ viņas izvēlās ne tikai vannasistabā, bet vēl pārējās vietās. Tās tomēr ir izturīgas, kā arī izcili iztur ķīmiskās vielas. Zināms materiāls jau ir parkets. Tas jau ir kaprīzs, bet ar pienācīgu apkopi kalpos ilgu laiku. Parkets nepanes mitruma vai temperatūras izmaiņas, nav izturīgs tieši pret ūdeni un agresīvām ķīmiskām vielām. Visbiežāk tas netiek uzstādīts vannas istabās, virtuvēs vai priekštelpās – tā kā tur šis ātrāk sabojāsies. Bet guļamzonai, viesistabām un bērnu istabām parkets būtu piemērota izvēle: patīkams taustei, slāpē skaņas, kā arī ir ekoloģisks. Lamināts ir labākā parketa alternatīva, tas ir silts un mazāk kaprīzs, turklāt ir pieejamāks maciņam. Tagad jau ir uzlabots arī linolejs – tas kļuva izturīgāks un vēl daudzveidīgāks. Turklāt labs linolejs būs daudzgadīgs un mūsdienīgs risinājums, turklāt to jau var uzlikt patstāvīgi. Sienu apdarē jau var izvēlēties ne vienīgi tapetes, taču arī flīzes. Ja skatīt tapetes, to iespēja izvērsties ne tikai stilos, bet arī, piemēram, materiālu ziņā ir milzīga. Arī santehnika pieder pie apdares materiāliem. Augstas kvalitātes krāni, dušas iekārtas, tualetes podi tomēr ir neaizvietojama lieta. Tagad šis viss ir uzlabots, līdz ar to vislabāk izvēlēties modernākas versijas, jo šāda santehnika palīdz ietaupīt ūdens tēriņus un vēl atvieglo kopšanu.

Kā tieši uziet un vēl atlasīt salonu ar materiāliem?

Gadījumā ja Jums ir ieskats par to kādi tad materiāli ir, bet tajā pat brīdī nemaz nav skaidrs, kādi tieši būs piemērotākie Jūsu situācijā, tad labākais rīcības veids ir griezties specializētā interjera veikalā, kur būs ne tikai materiālu piedāvājums, bet arī profesionāli darbinieki, kuri palīdzēs izvēlē un sniegs rekomendācijas. Bez šaubām, apdares materiālus var pirkt interneta vietnē, taču šajā gadījumā Jūs nevarēsiet saņemt tik ļoti pilnīgu risinājumu, kā satiekoties klātienē. Tādēļ vienmēr izpētiet klientu atsauksmes par doto salonu, taču preču izvēli labāk veikt būtu klātienē. Lielisks interjera veikals atšķiras ar tām lietām, ka tur strādā tādi speciālisti, kuri spēs sniegt ieteikumus pat stila radīšanā un dažādu apdares materiālu apvienošanā. Ieteicams pievērst vērību materiālu ražotājiem, jo arī pie pazīstamajiem zīmoliem iespējams sameklēt izmaksu ziņā adekvātus materiālus, tajā pat brīdī kvalitāte būs tas, par ko Jūs nenožēlosiet. Pats galvenais ieteikums būs – jautājiet. Profesionāli speciālisti būs tiešām ieinteresēti kvalitatīvā apkalpošanā, ka arī vērtīgu padomu došanā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *