Jaunā gada sagaidīšana šogad būs diezgan būtiska, kurā vietā iespējams skatīties vislabākos dzejoļus?

Jaunais gads vairāk nav aiz kalniem un drīz vien būs jāskatās ne tas, kam tieši būs vārda dienas novembrī, taču kurš svin svētkus decembrī, vai, piemēram, janvārī. Jaunais gads un Ziemassvētki būs, droši vien, visgadīgākie svētki šogad. Protams, jo gads bija smags, COVID-19 ieviesa diezgan smagas pārmaiņas cilvēku dzīvēs. Tāpēc jebkuram no mums pašiem jācenšas uzburt svētku gaisotni sevī. Kādā veidā to var izdarīt? Skaisti Jaunā gada novēlējumi kā arī no sirds nākuši Ziemassvētku dzejoļi nesīs svētku gaisotni jūsmājās. Pat, kad Jūs nevarat satikties ar sev tuviem cilvēkiem, šodien var nodot sveicienus ar ļoti dažādiem variantiem. Un ļaujiet, lai tad ikvienam Ziemassvētku vakars tad ir skaists un arī silts, atrodiet tos īstos vārdus tādos portālos, kuros ir novēlējumi, apsveikumi un arī pantiņi.

Jaunais gads un arī Ziemas svētki, kādā veidā izvēlēties tos īstos labā vēlējuma vārdus?

Šobrīd pastāv diezgan dažādi informācijas portāli, kur pieejams ne vienīgi svētku kalendārs, bet arī novēlējumi un dāvanu idejas, bet kā izdalīt to pantiņu, kurš iederas tieši Jūsu gadījumā? Šeit noderīgs variants jau ir filtrs, protams ir ļoti nozīmīgi, kad portāls, kas apvieno dzejoļus, piedāvā arī filtru, kas palīdz sameklēt, piem., atsevišķi vārda dienas decembrī vai novembrī. Kā arī apsveikumi mammai vai kolēģim. Turklāt, ja tāda veida vietne var pastāstīt, kas tieši ir Ķīniešu Jaunais gads vai Pareizticīgo Ziemassvētki, ir vēl labāk. Jo tādā veidā tad būs pieejami ne vien skaisti apsveikumi, taču arī daudz iepriekš nezināmas informācijas ar ko tad dalīties pie svētku galda.

Cik nozīmīgi ir uzzināt, kas šodien vārda dienu svin? Ļoti svarīgi! Sevišķi mums – latviešiem. Mēs tradicionāli atzīmējam vārda dienas atšķirīgi no citiem, šinī dienā jebkurš drīkst ierasties neuzaicināts, lai sveiktu gaviļnieku. Un ir tik skaisti, ja cilvēkam vārda diena ir pašos Ziemassvētkos, taču Jūs atceraties arī par šī cilvēka vārda dienu. Tas ļauj saprast, cik ļoti šis cilvēks Jums ir svarīgs. Tāpēc izceļam sev vārda dienu kalendāru, kā arī atlasam labākos dzejoļus, un tad ejam pārvērst kādam šo dienu par svētkiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *