INOVATĪVI RISINĀJUMI TELPU IEKŠĒJĀ UN ĀRĒJĀ APDARĒ

Celtniecības nozarē inovatīvi un efektīvi risinājumi ir nepieciešamība, lai klientiem spētu piedāvāt vislabākos risinājumus ēku celtniecībā, renovācijā un energoefektivitātes nodrošināšanā. Griestu montāža ir svarīga iekšdarbu sastāvdaļa. Montāžas darbi ir veicami gan griestu ārpusē, gan iekšpusē. Ja ēka ir būvēta komercvajadzībām vai kā biroju ēka, tad lielisks risinājums ir iekaramie griesti. Tie ir arī izplatīta izvēle loft tipa dzīvokļu īpašnieku vidū un ideāli piemēroti telpām kuru griestu augstums ir virs trīs metriem.

VAI IEKARAMIE GRIESTI IR FUNKCIONĀLI

Izšķir trīs veida iekaramos griestus. Šūnu griestiem, jeb open cell griestiem ir lielas acis, kas nodrošina pat 90% atklātu telpu. Visbiežāk tādus griestu veidus redzam tirdzniecības centros un birojos, kā arī zālēs un gaiteņos. Svarīgi ir izvēlēties pareizo šūnas atvērumu – jo lielāks atvērums, jo lielāka atklātā telpa. Šūnu griesti ir viegli pielāgojami jebkura veida dizainam. Otrs populārākais tips ir kasešu griesti. To piekaramajā rāmī ievieto kasetes, kas ir no dažādiem materiāliem, dizainiem un iespējams pat ievietot gaismas ķermeņus. Kasešu griestu lielākais pluss ir, ka nepieciešamības gadījumā, katru kaseti var viegli izņemt un līdz ar to iegūt piekļuvi komunikācijām virs griestiem, piemēram ventilācijai vai elektrībai. Savukārt alumīnija dēlīšu griesti ir trešais populārākais veids. Tie izskatās kā parasti koka dēlīši, bet ir no alumīnija un tērauda. Tos var izmantot gan iekšpusē, gan ārā.

KĀ SAPRAST, VAI FASĀDES ŽAŪZIJAS IR VAJADZĪGAIS RISINĀJUMS?

Kad jāizlemj par fasādes apdari, pēdējā laikā ir populāri izvēlēties ārējās žalūzijas. Tās labi izskatās un pilda ne tikai dekoratīvas, bet arī energoefektīvas funkcijas. Šāda veida žalūzija ir statiska un uzstādīta ārpus telpām, attiecīgi tā nav jāregulē un jāmaina tās pozīcija. Ārējās fasādes žalūzijas var montēt arī priekšā logiem, regulējot temperatūras un gaismas svārstības telpā. Tās bloķē tiešos saules starus, kas neuzkarsē ēkas fasādi, tādējādi normalizē temperatūru iekštelpās, kas, savukārt, palīdz ietaupīt gaisa kondicionēšanai vajadzīgos resursus. Fasādes žalūzijas ir iespējams arī krāsot, tādējādi pielāgojot tās pie eksterjera. Visas metāla konstrukcijas ir drošas un kalpos ilgi un godam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *