Dzīvokļa apsardzes varianti – ko labāk darīt, lai dzīvotu nesatraucoties?

Kārdinājums iegūt vieglu naudu vienmēr bija piesaistījis konkrētu cilvēku grupu. Vēlme ātri palikt bagātam kopā ar nevēlēšanos nopelnīt ar darbu un arī neatlaidību, tāda veida cilvēkus stumj uz noziegumu – zādzību. Laika gaitā zādzību skaits vienīgi palielinās. Tas liek pārējiem iedzīvotājiem piemeklēt atbildīgāku variantu dzīvokļa aizsardzības procesā, īpaši jau tad, kad var būt skatīti daudzpusīgi drošības risinājumi. Un šobrīd parasti tā nav vienīgi signalizācijas uzstādīšana, ko tad satur tehniskā apsardzes pakalpojumi, un reizēm arī fiziskā apsardze, pie īpaši svarīgiem objektiem.

Kāda veida drošības risinājumu tipi eksistē?

Skatoties, kādi tad eksistē drošības risinājumi, mājokļa aizsardzībai, var redzēt, kad to jau ir diezgan liels skaits. Jūs varat paši sev uzlikt aizsardzības mehānismu vai griezties jau pie profesionāļiem. Galvenā starpība ir tā, ka, griežoties tādā uzņēmumā, var būt pārliecinātiem, ka pat ielaušanās gadījumā sekos momentāla reakcija un, protams, dienests dosies uz apsargājamo objektu. Otrajā variantā Jums vajadzēs pašiem jākontrolē un vajadzības gadījumā jāsauc policija. Apsardzes varianti iedalās – tehniskā, fiziskā apsardze, inženiertehniskā un apvienotā jeb kombinētā apsardze.
Fiziskā apsardze – ikviens no mums ir redzējis apsargus tirdzniecības vietās vai arī sargu stāvlaukumā, šo arī sauc par fiziskā veida apsardzi. Visbiežāk fiziskā apsardze ir meklēta laikā, kad ir vajadzīga sardze kādā sabiedriskā pasākumā, vai varbūt jāparved kāda vērtīga lieta, kā arī mājokļa aizsardzība. Pasūtot pakalpojumus no uzticamas kompānijas ir un būs droši, tā kā tiem uzņēmumiem parasti pastāv visi sertifikāti un garantijas. Taču eksistē alternatīva, kad tad tiek piemeklēti citi drošības risinājumi, kā piemēram, sargs, ko tad var arī mēģināt noalgot un kas sargās īpašumu. Taču šinī variantā ir salīdzinoši neskaidras garantijas.
Vēl viens opcijas variants, kuru piedāvā cilvēkiem licencēti uzņēmumi ir tehniskā apsardze, kas ir tiešām diezgan drošs un uzticams veids. Tādā gadījumā tiek veikta signalizācijas uzstādīšana Jūsu mājās un no tās signāls un bieži arī video nonāk uz “pulti” sargiem, kas cauru diennakti seko objektiem. Tādējādi pie Jums uz mājām izbrauc ātrās reaģēšanas vienība un izskaidro Jums visu situāciju. Nenoliedzami, var jau arī pats klients uzstādīt signalizāciju uz savām viedierīcēm, bet bez šaubām speciālisti rīkosies ātrāk.
Pēdējie divi veidi ir inženiertehniskais variants un kombinētais, pie tam kombinētais ir skaidrs, kas ir – vairāku opciju savienojums, piemeklējot visdrošāko kombināciju. Turpretim, inženiertehniskais variants būs tāds, kad tiek izmantoti, piem., metāla žalūzijas vai dzelzs režģi, kā veikalos uz ielas. Tas nenodrošina pilnīgu drošību, taču viennozīmīgi aizturēs iebrucēju uz ilgu laiku.

Pie kā izvēlēties dzīvokļa drošības aizsardzību, lai varētu gulēt mierīgi?

Pieredzējuši biznesa cilvēki, kuri jau sadarbojas kopā ar vairākām apsardzes kompānijām, uzsver, kam jāpievērš pastiprināta uzmanība, meklējot šādu uzņēmumu:
1) Darba pieredze. Nepastrīdami svarīgs moments, tā kā tieši pieredze atspoguļojas profesionālajā izaugsmē un pieredzējuši kompānijas darbības laikā ievērojami palielina iespējas un piedāvājumu.
2) Klienti. Labs apsardzes uzņēmums vienmēr izceļas ar milzīgu klientu auditoriju, tostarp lielu pastāvīgo klientu skaitu.
3) Kompānijas personāls. Sargājot daudzus objektus vai personas, ir vajadzīgs ne vienīgi ievērojams speciālistu skaits, bet arī sakomplektētas ātrās reaģēšanas komandas, kas jau ir gatavas izbraukt pēc pirmās trauksmes jebkurā laikā.
4) Tehniskā apsardze ar “pulti”. Šis ir viens no aspektiem, kas atšķir no citām labu apsardzes firmu. Šāds drošības panelis sniedz iespēju saņemt trauksmes signālu arī tad, kad objektā neviena nav, bet signāls sāk darboties.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *