DROŠAS KOKA DURVIS UN VIEGLI KOPJAMI PLASTMASAS LOGI KATRAM INTERESENTAM

Dabisks apgaismojums jebkurā mājoklī piešķir atmosfēru, kalpo lieliskai ventilācijai, labi izskatās un pilda dažādas citas nenovērtējamas funkcijas telpā un mājā kopumā. PVC logi un koka durvis joprojām ir viena no populārākajām klientu izvēlēm, un tā tas ir jau gadus divdesmit, kad PVC logi pirmo reizi parādījās Latvijā. Maldīgi uzskatīt, ka koka logi laidīs cauri aukstumu un koka durvis nebūs ergonomiskas. Mūsdienās ir pieejami dažādi materiāli un to kombinācijas, lai skaņas un siltuma izolācija tiktu nodrošināta, izmantojot ne tikai dzelzi un plastmasu, bet arī koku. PVC joprojām ir aktuāls logu konstrukcijas veids, jo ir viegli kopjams un izturīgs. Plastmasas logi dažāda veida profilos ir piemēroti kā privātmājām, tā ofisiem.

Uzzināt vairāk – https://m-lux.lv/pvc-logi/602-serijai/

KOKA DURVIS AR STIKLA ELEMENTIEM

Ilgu laiku viena no klientu biežākajām izvēlēm bija metāla ārdurvis savam mājoklim. Ja apģērbu mode mēdz atgriezties, tad tas noteikti ir novērojams arī celtniecības un būvniecības nozarē, kā arī koka durvis ir populāras arī pie mums pieprasītā skandināvu stila māju veidošanā. Koka durvis ir iespējams iegādāties dažādās krāsu un stilu variācijās, arī ar iebūvētiem stikliem. Koka durvis ir pieprasītas ne tikai mājokļu aprīkošanā, bet ar vien biežāk tās izvēlas arī juridiski klienti saviem birojiem. Durvis tiek izgatavotas Baltkrievijā – nopērkamas jau gatavas un ir iespēja arī izpildīt speciālus pasūtījumus. Pieejamas arī dažāda tipa slēdzenes, kas durvis padarīs drošas un nebūs lieku satraukumu.

KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES PILNA UZSTĀDĪŠANAS CIKLA SERVISA PIEDĀVĀJUMU?

Izvēloties koka durvju uzstādīšanu savam mājoklim, tiek piedāvāts pilna cikla serviss, kas nozīmē, ka viens uzņēmums izdara visu – sākot no nepieciešamo mērījumu veikšanas un beidzot ar durvju uzstādīšanu. Īpaši noderīgs šis serviss ir gadījumos, kad nepieciešams izgatavot durvis pēc īpaša pasūtījuma. Pakalpojumu sniedzēji, kas sniedz pilna cikla servisu, it īpaši būvniecībā, ir vislabākais risinājums raitai un kvalitatīvai pakalpojuma sniegšanai un teicamam rezultātam, jo brigādēm nav jāgaida vienai uz otru un lieki jākavē laiks. Tas pats attiecas arī uz logu montāžu – viss tiek izmērīts, izgatavots un uzstādīts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *