DĀVANU KOMPLEKTI AR AKTUĀLIEM PIEDĀVĀJUMIEM DAŽĀDOS SVĒTKOS

Kad saņemam uzaicinājumu uz svētkiem, vienmēr aktualizējas jautājums par to, ko iegādāties dāvanā. Neatkarīgi no tā, vai nepieciešamas dāvanas meitenēm vai dāvanas vīrietim, dāvanu serviss var piedāvāt iegādāties ko interesantu, ko novērtēs ikviens. Dāvanas meitenēm sevī var ietvert ļoti daudz ko. Piemēram, ērti ir dāvanu komplekti, kas satur tieši to, ko dāma vēlēsies izmantot. Universāla dāvanu karte, kura sevī slēpj vairākus desmitus dažādu piedāvājumu būs īsti laikā.

Arī, tad kad nav skaidrs, ko dāvināt vīrietim, šāda veida dāvanu karte ir ideāls risinājums. Ģimenes cilvēki noteikti novērtēs dāvanu pārim. Dāvana pārim var būt gan jaukas vakariņas kādā restorānā, gan romantiska nedēļas nogale kādā SPA vai citā atpūtas vietā. Vairāk par dāvanām skatīt te – ziemassvētku dāvanas idejas!

BRAUCIENS AR SUPERAUTO UN LIDOJUMS MĀKOŅOS – LABĀKĀS DĀVANAS VIENUVIET

Brauciens ar superauto ir viena no populārākajām dāvanām. Zem jēdziena “superauto” neslēpjas viss betmobīlis vai kas tamlīdzīgs, bet gan Ferrari vai Lamborghini. Šādas dāvanas saņēmējiem ir divas iespējas – braukt, sēžot pasažieru sēdeklī vai arī pašiem stūrēt šos leģendāros auto. Ja vēlaties lai dāvanas saņēmējs sēž pie auto stūres, jāizvēlas dāvanu karte, kas maksā nedaudz vairāk. Kuram auto entuziastam gan tas nebūtu sapņa piepildījums? Būsiet pārsteigti par to, cik daudz daiļā dzimuma pārstāves priecājas saņemt šāda tipa dāvanas! Idejas dāvanām netrūkst. Par nebijušu piedzīvojumu noteikti var nosaukt arī lidojumu ar gaisa balonu. Šādu dāvanu novērtēs arī pāri, jo šāda veida pasākums ir ļoti romantisks un elpu aizraujošs. Fantastiski skaists lidojums un skaisti Latvijas ainavu skati no putna lidojuma – vienreizēji! Lidojums ar gaisa balonu var būt gan Latvijā, gan Lietuvā.

KĀDA STILA DĀVANU KARTES IR VAR IEGĀDĀT DĀVINĀŠANAI?

Ir maldīgi uzskatīt, ka dāvanu kartes ir bezpersoniskākais un bēdīgākais variants ko dāvināt kādam svētkos. Mūsuprāt, dāvanu kartes ir tieši labākais risinājums, ja ir vēlme uzdāvināt ko tādu, ko dāvanas saņēmējs varētu izmantot pēc saviem ieskatiem, iegādājoties tieši to, kas ir nepieciešams, turklāt, kad ir nepieciešams. Neatkarīgi no tā, vai tiek dāvināta dāvanu karte veikalā vai kāda pakalpojumam, tas ir jauks žests, kura laikā tiek dāvināta iespēja!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *