Ārdurvis dzīvoklim vai privātmājai – kā atšķiras, kā piemeklēt vai kam pievērst uzmanību?

Brīdī, kad tiek meklētas ārdurvis privātmājām vai dzīvoklim, šo atlase klientam pārvēršas par tiešām stiprām galvas sāpēm – tirgus ir pārpildīts ar produktu, kurā būs ievērotas visas vajadzības: cenas lielums, vizuālais izskats, uzticamība, skaņas un siltuma izolācija. Kādā veidā, meklējot ārdurvis, atrast līdzsvaru patērētāja vajadzībās tādā veidā, lai arī durvis dzīvoklim vai arī mājai varētu būt glītas, atbilstu budžetam un tanī pašā brīdī labi aizsargātu māju no “nelūgtajiem viesiem” un vēl būtu viegli izmantojamas? Bez šaubām to pārzin vien lietpratēji. Tāpēc tomēr ir jāvēršas jau pie uzņēmumiem, kas piedāvā metāla durvis mājai, dzīvoklim, pie tam jāuzdod jautājumi. Taču tieši par iespējamajiem variantiem Jūs varat iepazīties rakstā.

Lasīt vairāk – https://www.liepajniekiem.lv/zinas/sabiedriba/kadas-durvis-izveleties-602-serijas-dzivokliem/

Daudzveidība un varianti ārdurvju izvēlē

Paliksim pie trim galvenajiem veidiem: koksnes, plastmasas, metāla. Jebkurš no šiem atbilst to funkcijām. Kādus uzdevumus ārdurvis var veikt: drošība, izolācija no aukstuma un trokšņiem, iekšējā un ārējā apdare.
Pvc ārdurvis standartā tiks uzliktas komerciālās vietās vai arī kā otrās ārdurvis privātmājām. Veikalos, aptiekās, tirdzniecības centros plastmasas durvis pilda tikai “atvēršanas un aizvēršanas” lomu. Pvc durvis tomēr ir vieglas, tāpēc viņas būs viegli vērt vaļā arī bērniem un veciem cilvēkiem. Kā vēl viens plus būs tas, ka tādas durvis ir lētas.
Savulaik dzīvokļos tika uzliktas dažādas koka durvis. Mūsdienās no koksnes pamatā ir ārdurvis privātmājām. Tās var būt lētas priedes durvis, kas tieši netiks galā ar vides ietekmi un iebrukšanas centieniem. Kā vēl viens variants eksistē durvis, kuras taisītas no spēcīgiem ozola vai alkšņa masīviem. Bet pat šīs iespējas nevarēs pielīdzināt pret ielaušanās izturību ar metāla durvīm.
Metāla durvis privātmājai vai, piemēram, dzīvoklim mūsdienās jau ir visizplatītākais variants. Tas būs saistīts ar tādu lietu, ka viņas pilda pilnīgi visas darbības: siltumizolāciju, trokšņa izolāciju, izturību, estētisko izskatu. Tajā pašā brīdī ir kā arī lētās, gan arī premium līmeņa ārdurvis ikvienai gaumei un makam. Metāla ārdurvis var piemeklēt ar dažnedažādu dizainu – sākot no klasiskā dabīgā koka līdz pat minimālismam vai Hi-Tech. Metāls ir spēcīgs izejmateriāls, kur piemeklējot labas slēdzenes metāla durvīm, tās var jau droši pasargāt mitekli no iebrukšanas.

Ārdurvis dzīvoklim vai privātmājai – kam pievērst īpašu vērību, veicot izvēli?

Modernais būvmateriālu un pakalpojumu tirgus būs neapšaubāmi pārsātināts jau ar piedāvājumu, kāda tipa varētu būt ārdurvis privātmājām vai dzīvoklim. Tanī pašā laikā varētu pamanīt visplašāko cenu variācijas, dažāda veida materiālus, ļoti dažādas durvju slēdzenes un arī stili. Nolemt, kāda tipa ārdurvis dzīvoklim ir labākās, nemaz nav viegli. Visbeidzot, pasūtot ārdurvis, jāievēro:

  • drošība;
  • skaņas vai siltuma izolācijas īpašības;
  • ārējais dizains;
  • izturība pret ietekmi;
  • pieejama cenu aprēķināšana.

Durvīm jābūt viegli lietojamām, viegli aizveramām un vēl atveramām, un jācenšas novērst iepriekš negaidīta durvju atvēršana, brīdī, kad slēdzene būs neaizslēgta. No konstrukcijas elementiem sevišķa uzmanība jāvērš durvju vērtnēm, kopējam konstrukcijām, eņģēm, iebūvētai actiņai, un būtiskas ir slēdzenes metāla durvīm vai arī cita tipa durvīm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *